Informacje

Przystąp do wyjątkowego klubu RiverView. Skontaktuj się z nami, a osoba z naszego działu rejestracji skontaktuje się z Tobą w celu przedstawinia szeregu możliwości oraz pomoże dobrać doskonały plan dla Ciebie.

Imię i Nazwisko

Adres email

Jestem

Trenuję

Chcę trenować

Chcę

Uwagi

Administratorem dobrowolnie podanych danych osobowych jest Lanzarota Investments sp. z o.o. Sienna Hotel S.K.A, z siedzibą w Warszawie (00-125) przy ul. Emilii Plater 49. Dane osobowe są przetwarzane w celu zawarcia i realizacji Kontraktu w tym (po wyrażeniu zgody) w celach marketingowych administratora danych. Przysługuje Państwu prawo dostępu oraz poprawiania swoich danych osobowych. Informujemy, iż dane osobowe mogą być przekazywane podmiotom upoważnionym na podstawie przepisów prawa.Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Lanzarota Investments Sp. z o.o. Sienna Hotel S.K.A. dla celów promocji (marketingu) usług świadczonych przez Lanzarota Investments Sp. z o.o. Sienna Hotel S.K.A.

Zgadzam się na otrzymywanie pocztą elektroniczną na podany wyżej adres e-mail informacji handlowej o sieci InterContinental Hotels Group zgodnie z ustawą o świadczeniu usług drogą elektroniczną z dnia 18.07.2002 r. (Dz. U. z 2002., nr. 144, poz. 1204 z późn. zm.).