Informacje

Przystąp do wyjątkowego klubu RiverView. Skontaktuj się z nami, a osoba z naszego działu rejestracji skontaktuje się z Tobą w celu przedstawinia szeregu możliwości oraz pomoże dobrać doskonały plan dla Ciebie.

Imię i Nazwisko

Adres email

Numer telefonu

Jestem

Trenuję

Chcę trenować

Chcę

Uwagi

Formularz kontaktowy, z którego chcesz skorzystać, wymaga od Ciebie podania podstawowych danych osobowych w postaci Twojego imienia, nazwiska oraz adresu mailowego – są to dane, które pozwolą nam odpowiedzieć Ci na zadane przez Ciebie pytanie za pomocą formularza kontaktowego. Możesz podać nam również swój numer telefonu w treści wiadomości, byśmy mogli skontaktować się z Tobą telefonicznie. Wybierając drogę kontaktu z nami za pomocą formularza kontaktowego, jednocześnie wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych w celu odpowiedzi na Twoje pytanie.

Warto wiedzieć, że: 1) Administratorem podanych danych osobowych stanie się Sienna Hotel Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (00-125) przy ul. Emilii Plater 49. 2) Możesz się z nami skontaktować dzwoniąc na podany na stronie numer telefonu. 3) Twoje dane osobowe będą przetwarzane tylko do momentu zrealizowania celu –złożenia drogą mailową lub telefoniczną odpowiedzi na Twoje pytanie. 4) Dbamy o Twoje dane osobowe i nie przekazujemy ich innym podmiotom. 5) Jeśli ktoś naruszy bezpieczeństwo Twoich danych osobowych, możesz skorzystać z prawa do wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Lanzarota Investments Sp. z o.o. Sienna Hotel S.K.A. dla celów promocji (marketingu) usług świadczonych przez Lanzarota Investments Sp. z o.o. Sienna Hotel S.K.A.

Zgadzam się na otrzymywanie pocztą elektroniczną na podany wyżej adres e-mail informacji handlowej o sieci InterContinental Hotels Group zgodnie z ustawą o świadczeniu usług drogą elektroniczną z dnia 18.07.2002 r. (Dz. U. z 2002., nr. 144, poz. 1204 z późn. zm.).