RiverView Wellness Centre

Wyjątkowy klub fitness w samym
sercu Warszawy

Zlokalizowany na najwyższych piętrach hotelu InterContinental, skąd roztacza się wspaniały widok na panoramę miasta. Do dyspozycji gości znajdują się siłownia (strefa z nowoczesnymi maszynami marki Technogym, strefa cardio), sala do aerobiku, sauny (sucha i parowa), basen o wymiarach 6 x 14 metrów oraz jacuzzi z widokiem na Warszawę. Odwiedzający RiverView Wellness Centre mogą również skorzystać z solarium.

Centrum fitness oferuje zajęcia z trenerami personalnymi oraz zajęcia grupowe.

Wejścia jednorazowe

Z klubu można skorzystać wykupując
wejście jednorazowe

Dla szukających relaksu i wytchnienia nie ma lepszego miejsca niż RiverView Wellness Centre. Z klubu można skorzystać wykupując również wejście jednorazowe, w ramach którego do dyspozycji odwiedzających jest basen, sauny (sucha i parowa), jacuzzi, siłownia (strefa z maszynami siłowymi, cardio, sala fitness) oraz zajęcia grupowe. Zapewniamy ręczniki oraz szlafroki.

Cennik wejść jednorazowych:

  • 100 zł / osoby w dni powszednie w godzinach 6-17
  • 150 zł / osoby w dni powszednie i weekendy w godzinach otwarcia (pon – pt 6-23, sb – nd 7-22)
  • 50 zł – opłata za wejście dziecka

Wcześniejsza rezerwacja nie jest konieczna, a wejściówki można zakupić na miejscu, w recepcji klubu.

Aby dowiedzieć się więcej, skontaktuj się z nami:
riverview@ihg.com

Pragniemy poinformować, że dzieci mogą przebywać na basenie w każdy dzień tygodnia, od poniedziałku do czwartku do godziny 19:00 oraz od piątku do niedzieli i w święta do godziny 20:00. Dzieci przez cały czas muszą być pod opieką osoby dorosłej.

Zachęcamy do zakupu voucherów na jednorazowe wejście do RiverView Wellness Centre za pośrednictwem sklepu internetowego. Voucher w formie papierowej można również kupić na miejscu, w recepcji klubu. To idealny pomysł na prezent!

Zakup wejścia jednorazowego

Członkostwo

Zostań członkiem klubu RiverView Wellness Centre
i korzystaj z atrakcyjnych benefitów.

Nasz klub to świetne miejsce do aktywności, spędzania czasu z rodziną i relaksu po pracy. W naszej ofercie posiadamy 3 rodzaje członkostwa, dzięki czemu możesz mieć pewność, że otrzymasz pakiet najbardziej odpowiadający Tobie i Twoim potrzebom.

Każdy z poziomów członkostwa to, oprócz dostępu do klubu, dodatkowe benefity takie jak bezpłatny parking na czas treningu, czy zniżki na inne usługi hotelowe.

Szczegółowa oferta znajduje się tutaj

Umów się z nami:
+48 22 328 86 40

Historia i misja

15 lat doświadczenia, stali klubowicze i niezmiennie najlepsza jakość oferowanych usług

Budowa hotelu trwała w latach 2001 – 2003, budynek został zaprojektowany m.in. przez Tadeusza Spychałę, twórcę projektów wielu warszawskich gmachów. Pomysł na umieszczenie basenu i strefy wellness na najwyższych pietrach budynku, od początku towarzyszł jego twórcom.

Anglojęzyczna nazwa klubu RiverView Wellness Center nawiązuje do przepięknego widoku rozciągającego się z okien centrum, na panoramę miasta i linię Wisły. Wszyscy ćwiczący cenią sobie również kameralny klimat klubu, gdzie doświadczony personel od wielu lat dba o odpowiednią atmosferę i najlepszą jakość sprzętu i zajęć.

“Tworzenie wyjątkowego miejsca, dającego możliwość komfortowego wypoczynku oraz treningu w kameralnej i przyjaznej atmosferze. Życzliwość pracowników i troska o naszych Gości w duchu wartości marki InterContinental, jest dla nas priorytetem.”

Marcin Traczyk, Fitness Club Manager