RiverView Wellness Centre

Wyjątkowy klub fitness w samym
sercu Warszawy

RiverView Wellness Centre to jeden z czołowych klubów fitness klasy premium w Warszawie.
Wyjątkowy basen, jacuzzi, sauny oraz centrum fitness zlokalizowane są na najwyższych piętrach pięciogwiazdowego hotelu InterContinental, skąd roztacza się wspaniały widok na panoramę miasta, na wysokości około 150 metrów. To najwyżej położony basen w Polsce i jeden z najwyżej zlokalizowanych w Europie.

Budowa hotelu trwała w latach 2001 – 2003, budynek został zaprojektowany m.in. przez Tadeusza Spychałę, twórcę projektów wielu warszawskich gmachów.

Anglojęzyczna nazwa klubu RiverView Wellness Center nawiązuje do przepięknego widoku rozciągającego się z okien centrum, na panoramę miasta i linię Wisły.

Do dyspozycji gości znajdują się siłownia (strefa z nowoczesnymi maszynami marki Technogym, strefa cardio), sala do aerobiku, sauny (sucha i parowa), basen o wymiarach 6 x 14 metrów oraz jacuzzi z widokiem na Warszawę. Odwiedzający RiverView Wellness Centre mogą również skorzystać z solarium.

Centrum fitness oferuje zajęcia z trenerami personalnymi oraz zajęcia grupowe.

Dla każdej osoby odwiedzającej nasz klub zapewniamy bezpłatną wodę ze świeżymi owocami, ręczniki i szlafroki.