Skontaktuj się z nami

Dane kontaktowe
RiverView Wellness Centre
InterContinental Warszawa
ul. Emilii Plater 49
00-125 Warszawa
tel. +48 (22) 328 86 40
riverview@ihg.com

Godziny otwarcia

  • Poniedziałek – Piątek 6:30 – 22:00
  • Sobota – Niedziela 7:00 – 22:00

Informacje dodatkowe
Pragniemy poinformować, że dzieci poniżej 14 roku życia mogą przebywać na basenie w każdy dzień tygodnia, do godz. 20:00​. Dzieci muszą być cały czas pod opieką osoby dorosłej.

Manager
Joanna Olobry
joanna.olobry@ihg.com
T: +48 22 328 8645

PR &Marketing
Monika Mikulska-Guźniczak
monika.mikulska-guzniczak@ihg.com

Członkostwo w Riverview
Anna Czajko
anna.czajko@ihg.com
tel. +48 22 328 8640

    Formularz kontaktowy, z którego chcesz skorzystać, wymaga od Ciebie podania podstawowych danych osobowych w postaci Twojego imienia, nazwiska oraz adresu mailowego – są to dane, które pozwolą nam odpowiedzieć Ci na zadane przez Ciebie pytanie za pomocą formularza kontaktowego. Możesz podać nam również swój numer telefonu w treści wiadomości, byśmy mogli skontaktować się z Tobą telefonicznie. Wybierając drogę kontaktu z nami za pomocą formularza kontaktowego, jednocześnie wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych w celu odpowiedzi na Twoje pytanie.

    Warto wiedzieć, że: 1)Administratorem podanych danych osobowych stanie się Sienna Hotel Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (00-125) przy ul. Emilii Plater 49. 2) Możesz się z nami skontaktować dzwoniąc na podany na stronie numer telefonu. 3) Twoje dane osobowe będą przetwarzane tylko do momentu zrealizowania celu–złożenia drogą mailową lub telefoniczną odpowiedzi na Twoje pytanie. 4) Dbamy o Twoje dane osobowe i nie przekazujemy ich innym podmiotom. 5) Jeśli ktoś naruszy bezpieczeństwo Twoich danych osobowych, możesz skorzystać z prawa do wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.