Wejścia jednorazowe

Z klubu można skorzystać wykupując
wejście jednorazowe

Dla szukających relaksu i wytchnienia nie ma lepszego miejsca niż RiverView Wellness Centre. Z klubu można skorzystać wykupując również wejście jednorazowe.

Odwiedź nas i na jeden dzień oderwij się od codzienności. W ramach wejścia jednorazowego do dyspozycji odwiedzających jest basen, sauny (sucha i parowa), jacuzzi, siłownia (strefa z maszynami siłowymi, cardio, sala fitness) oraz zajęcia grupowe. Zapewniamy ręczniki oraz szlafroki.

Cennik wejść jednorazowych:

  • 150 zł / osoby od poniedziałku do czwartku w godz. 6.30-17
  • 200 zł / osoby od poniedziałku do czwartku w godz. 6.30-22 oraz w piątki, soboty i niedziele w godzinach otwarcia (pt 7-22, sb – nd 7-22)
  • 100 zł – opłata za wejście osoby niepełnoletniej od 7 do 17 roku życia (osoby niepełnoletnie muszą pozostać pod opieką osoby dorosłej)
  • 50 zł /  opłata za wejście osoby niepełnoletniej do 7 roku życia (osoby niepełnoletnie muszą pozostać pod opieką osoby dorosłej)

Z uwagi na Państwa komfort i bezpieczeństwo w dniu planowanej wizyty prosimy o kontakt telefoniczny w celu potwierdzenia możliwej dostępności wolnych miejsc:

22 328 8640

Na miejscu zostaniecie Państwo poproszeni o wypełnienie formularza rejestracyjnego. Prosimy o zabranie dokumentu potwierdzającego tożsamość.

Pragniemy poinformować,że dzieci poniżej 14 roku życia mogą przebywać na basenie w każdy dzień tygodnia do godziny 20:00. Dzieci przez cały czas muszą być pod opieką osoby dorosłej.