Relaks w RiverView Wellness Centre

Z klubu można skorzystać wykupując voucher

Dla szukających relaksu i wytchnienia nie ma lepszego miejsca niż RiverView Wellness Centre. Z klubu można skorzystać wykupując również voucher w esklepie.

Odwiedź nas i na jeden dzień oderwij się od codzienności. W ramach wejścia jednorazowego do dyspozycji odwiedzających jest basen, sauny (sucha i parowa), jacuzzi, siłownia (strefa z maszynami siłowymi, cardio, sala fitness) oraz zajęcia grupowe. Zapewniamy ręczniki oraz szlafroki.

Osoby zainteresowane skorzystaniem Relaksu w RiverView Wellness Centre w weekendy (piątek od 15.00 do niedzieli do 15.00) prosimy o kontakt telefoniczny w dniu planowanej wizyty, w celu potwierdzenia możliwej dostępności wolnych miejsc.
W przypadku dużego obłożenia nie będzie możliwości skorzystania z RiverView Wellness Centre we wspomnianym terminie.
Tel.: +48 22 328 8640

Cennik wejść jednorazowych:

  • 200 zł / osoby od poniedziałku do czwartku w godz. 6.30-17
  • 250 zł / osoby od poniedziałku do czwartku w godz. 6.30-22 oraz w piątki, soboty i niedziele w godzinach otwarcia (pt 7-22, sb – nd 7-22)
  • 100 zł – opłata za wejście osoby niepełnoletniej do 18 roku życia (osoby niepełnoletnie muszą pozostać pod opieką osoby dorosłej)

Voucher upoważnia do 3-godzinnego pobytu w RiverView Wellness Centre.

Z uwagi na Państwa komfort i bezpieczeństwo w dniu planowanej wizyty prosimy o kontakt telefoniczny w celu potwierdzenia możliwej dostępności wolnych miejsc:

22 328 8640

Na miejscu zostaniecie Państwo poproszeni o wypełnienie formularza rejestracyjnego. Prosimy o zabranie dokumentu potwierdzającego tożsamość oraz karty kredytowej.

Życzenia specjalne zostaną zrealizowane w zależności od dostępności, a ich realizacja może podlegać dodatkowej opłacie.

Pragniemy poinformować,że dzieci poniżej 18 roku życia mogą przebywać na basenie przez 7 dni w tygodniu, nie później niż:

– do godziny 19:00 od poniedziałku do czwartku
– do godziny 20:00 od piątku do niedzieli i w święta państwowe.
Dzieci muszą być cały czas pod opieką osoby dorosłej.

Przypominamy, że  siłownia jest dostępna wyłącznie dla osób dorosłych (18+) i  dla gości hotelu jest czynna 24h na dobę.

 

check out voucher – relaxation at the RiverView Wellness Centre (Monday-Thursday)

check out voucher – relaxation at the RiverView Wellness Centre (Monday-Sunday)