Trenerzy Personalni

 • Michał Glibowski Poznaj instruktora
  • Michał Glibowski

   Z klubem RiverView związany jest od 2008 roku. Prowadzi treningi ciężkoatletyczne – siłowe, funkcjonalne oraz zręcznościowe, dbając o zdrowie ćwiczącego oraz efektywność treningów.
   Dzięki ogromnemu doświadczeniu w pracy z ciałem, na zajęciach Michała nie ma mowy o nudzie. Znakomicie rozpoznaje potrzeby początkujących i umie wzbudzić entuzjazm nawet u najbardziej sceptycznych trenujących. Jako tancerz formacji tańca nowoczesnego zdobył tytuł Mistrza Europy, Wicemistrzostwo Polski w fitnessie gimnastycznym, a ponad to ćwiczył karate, kick boxing i boks tajski. Oprócz zainteresowań związanych z fitnessem, angażuje się także w tworzenie i produkcję muzyki.

 • Mariusz Sykut Poznaj instruktora
  • Mariusz Sykut

   Wyróżnia go profesjonalizm i odpowiedzialność za zdrowie klienta. Profiluje cele według potrzeb, stylu życia, wykonywanego zawodu oraz cech psychosomatycznych trenującego tak, aby móc zmaksymalizować jego efektywność w życiu codziennym. Doświadczenie Mariusza oparte jest na wielu dziedzinach sportu, od mixed martial arts poprzez crossfit, rugby, triathlon, golf, żeglarstwo aż do rehabilitacji. Prowadzi zajęcia fitness, seminaria naukowo-szkoleniowe, obozy kondycyjne, zajmuje się również wyprowadzaniem z poważnych kontuzji oraz pracą laboratoryjną.

   Wyniki uzyskiwane z klientami, sportowcami od poziomu najniższego do zawodowego (mistrzowskiego).

 • Wojciech Bocianowski Poznaj instruktora
  • Wojciech Bocianowski

   Certyfikowany intruktor fitness, zajęć grupowych oraz trener personalny. Swoją przygodę ze sportem rozpoczął w młodym wieku. Specjalizuje się w treningu funkcjonalnym oraz siłowym, a jego największym zamiłowaniem jest praca nad budowaniem oraz modelowaniem sylwetki. Każdy trening przygotowany przez Wojtka jest dostosowany do indywidualnych potrzeb i możliwości ćwiczącego, a zajęcia są bardzo różnorodne. Mówi, że największą satysfakcją dla niego, jako trenera, są podopieczni którzy stawiają sobie nowe cele i dzielnie do nich dążą.

 • Przemysław Wójcik Poznaj instruktora
  • Przemysław Wójcik

   Nauczyciel wychowania fizycznego, instruktor pływania, ratownik WOPR oraz instruktor Kettelbells.Trening w jego życiu to podstawa! Nie tylko dla zdrowia, ale również dla wyglądu i lepszego samopoczucia. Prowadząc zajęcia z klientem, poza odpowiednio dobranym treningiem, udziela także porad żywieniowych. Oprócz treningu fizycznego Przemka pasjonuje koszykówka oraz samochody sportowe.

 • Debora Saleh Poznaj instruktora
  • Debora Saleh

   Prowadzi treningi personalne oraz grupowe z kalisteniki i boksu. Oprócz sportu, zajmuje się zawodowo również masażem. Uwielbia stale poszerzać swoją wiedzę, szczególnie z zakresu pracy z ciałem. Praca z ludźmi zdecydowanymi i pełnymi zaangażowania to jej ogromna pasja, jak mówi, wspaniale jest obserwować u swoich podopiecznych przemiany (nie tylko te fizyczne) i mieć w nich swój skromny udział.

 • Anna Czajko Poznaj instruktora
  • Anna Czajko

   Absolwentka Akademii Wychowania Fizycznego w Warszawie. W klubie RiverView pełni funkcję kierownika zmiany oraz instruktora pływania. Ania dba o jak najlepszy kontakt z członkami klubu oraz zajmuje sie zdobywaniem nowych klientów. Zawsze chętna do pomocy, jej bogate doświadczenie oraz doskonała organizacja pracy sprawiają, że jest niezastąpionym fachowcem. Ania jest również dyplomowaną masażystką a swój wolny czas chętnie spędza na rowerze.

 • Weronika Zadumińska Poznaj instruktora
  • Weronika Zadumińska
   Studentka EWS na kierunku -Managar Sportowy .
   Propagatorka zdrowego trybu życia , wieloletnia zawodniczka w pływaniu wyczynowym . Zdobywczyni srebrnego medalu Mistrzostw Polski .
   Uczestniczka Maratonów Warszawskich oraz półmaratonów zagranicznych .
   Otwarta i komunikatywna - lubiąca ludzi , otaczająca się dobra aurą i pozytywnym nastawieniem wobec otoczenia.
 • Milena Woźny Poznaj instruktora
  • Jest czynnym instruktorem pływania, prowadzi zajęcia dla dzieci i dorosłych. Do każdej osoby uczącej się ma indywidualne podejście a przekazywanie posiadanej wiedzy i umiejętności sprawia jej przyjemność. Od 2018 roku jest ratownikiem wodnym stale podnoszącym swoje kwalifikacje poprzez uczestnictwo w szkoleniach specjalistycznych.

Instruktorzy Fitness

 • Dorota Kobos Poznaj instruktora
  • Dorota Kobos

   Dyplomowana instruktorka jogi o stopniu Junior Intermediate w metodzie B.K.S. Iyengara. Regularną praktykę tej dyscypliny kontynuuje od 2002 roku. Nieustannie doskonali i wzbogaca swoje umiejętności, również w innych dziedzinach sportu. Wśród zainteresowań Doroty są także metoda kontaktu i improwizacji, metoda Feldenkrais’a oraz jazda konna.

 • Hanna Broża Poznaj instruktora
  • Instruktorka jogi metodą B.K.S Iyengara w stopniu Introductory I. Praktykuje od 18 lat a joga stała się nieodłączną częścią jej życia. Nieustannie pogłębia swoją wiedzę i kwalifikacje uczestnicząc w warsztatach u nauczycieli polskich i zagranicznych. Pasjonatka podróży i olejków eterycznych.

 • Aneta Harczuk Poznaj instruktora
  • Fizjoterapeutka, absolwentka Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Zajmuje się rehabilitacją osób z problemami ortopedycznymi, a także przewlekle niepełnosprawnych. Od ponad roku instruktorka jogi według metody B.K.S. Iyengara.

   Metoda ta jest rodzajem jogi statycznej, w której przebywamy dłuższy czas w jednej pozycji. Duży nacisk kładzie się w niej na technice wykonania asan, poczuciu i ustawieniu każdej cześci ciała w przestrzeni. Charakterystyczne dla tego rodzaju jogi jest dostosowanie pozycji do indywidualnych możliwości każdej osoby, dzięki pomocom: kostkom, paskom, kocom… Aneta łączy elementy jogi z terapią pacjentów.

 • Luiza Dąbrowska Poznaj instruktora
  • Luiza Dąbrowska

   Szkoleniowiec i instruktor fitness, trener personalny, instruktor kulturystyki, instruktor tańca jazzowego, salsy, zumby i latungi; trener w zakresie treningu funkcjonalnego, bosu i pilastes, certyfikowany nauczyciel jogi i aerial jogi. Autorka bloga www.youfitness.pl  poświęconego tematyce zdrowia i fitness.  W swojej pracy instruktora dużo uwagi poświęca technice, metodyce nauczania i budowania struktury treningu. Nieustannie szkoli się i podnosi swoje kompetencje w dziedzinie fitness, wellness, jogi i tańca. Umiejętnie dostosowuje poziom zaawansowania treningu do ćwiczących, dzięki czemu jej podopieczni wychodzą z zajęć uśmiechnięci i usatysfakcjonowani. Dba o bezpieczeństwo, dobrą atmosferę oraz atrakcyjność lekcji. Z wykształcenia magister filologii polskiej. Z zamiłowania globtroterka, żeglarka, wokalistka soulowa, prywatnie mama Zuzi.

 • Małgorzata Cwalina Poznaj instruktora
  • Instruktor rekreacji ruchowej (specjalność Pilates), yoga wheel i stretchingu. Nieustannie poszerza swoją wiedzę i umiejętności uczestnicząc w szkoleniach m.in. dot trening kobiet w ciąży i po ciąży, aktywny senior, zdrowy kregoslup w zajęciach fitness. Ukończyła studia podyplomowe z zakresu fizjoterapii w sporcie. W wolnych chwilach lubi grac na fortepianie, czytać książki i spacerować ze swoim pieskiem rasy chihuahua.