Trenerzy Personalni

 • Michał Glibowski Poznaj instruktora
  • Michał Glibowski

   Z klubem RiverView związany jest od 2008 roku. Prowadzi treningi ciężkoatletyczne – siłowe, funkcjonalne oraz zręcznościowe, dbając o zdrowie ćwiczącego oraz efektywność treningów.
   Dzięki ogromnemu doświadczeniu w pracy z ciałem, na zajęciach Michała nie ma mowy o nudzie. Znakomicie rozpoznaje potrzeby początkujących i umie wzbudzić entuzjazm nawet u najbardziej sceptycznych trenujących. Jako tancerz formacji tańca nowoczesnego zdobył tytuł Mistrza Europy, Wicemistrzostwo Polski w fitnessie gimnastycznym, a ponad to ćwiczył karate, kick boxing i boks tajski. Oprócz zainteresowań związanych z fitnessem, angażuje się także w tworzenie i produkcję muzyki.

 • Mariusz Sykut Poznaj instruktora
  • Mariusz Sykut

   Wyróżnia go profesjonalizm i odpowiedzialność za zdrowie klienta. Profiluje cele według potrzeb, stylu życia, wykonywanego zawodu oraz cech psychosomatycznych trenującego tak, aby móc zmaksymalizować jego efektywność w życiu codziennym. Doświadczenie Mariusza oparte jest na wielu dziedzinach sportu, od mixed martial arts poprzez crossfit, rugby, triathlon, golf, żeglarstwo aż do rehabilitacji. Prowadzi zajęcia fitness, seminaria naukowo-szkoleniowe, obozy kondycyjne, zajmuje się również wyprowadzaniem z poważnych kontuzji oraz pracą laboratoryjną.

   Wyniki uzyskiwane z klientami, sportowcami od poziomu najniższego do zawodowego (mistrzowskiego).

 • Wojciech Bocianowski Poznaj instruktora
  • Wojciech Bocianowski

   Certyfikowany intruktor fitness, zajęć grupowych oraz trener personalny. Swoją przygodę ze sportem rozpoczął w młodym wieku. Specjalizuje się w treningu funkcjonalnym oraz siłowym, a jego największym zamiłowaniem jest praca nad budowaniem oraz modelowaniem sylwetki. Każdy trening przygotowany przez Wojtka jest dostosowany do indywidualnych potrzeb i możliwości ćwiczącego, a zajęcia są bardzo różnorodne. Mówi, że największą satysfakcją dla niego, jako trenera, są podopieczni którzy stawiają sobie nowe cele i dzielnie do nich dążą.

 • Przemysław Wójcik Poznaj instruktora
  • Przemysław Wójcik

   Nauczyciel wychowania fizycznego, instruktor pływania, ratownik WOPR oraz instruktor Kettelbells.Trening w jego życiu to podstawa! Nie tylko dla zdrowia, ale również dla wyglądu i lepszego samopoczucia. Prowadząc zajęcia z klientem, poza odpowiednio dobranym treningiem, udziela także porad żywieniowych. Oprócz treningu fizycznego Przemka pasjonuje koszykówka oraz samochody sportowe.

 • Debora Saleh Poznaj instruktora
  • Debora Saleh

   Prowadzi treningi personalne oraz grupowe z kalisteniki i boksu. Oprócz sportu, zajmuje się zawodowo również masażem. Uwielbia stale poszerzać swoją wiedzę, szczególnie z zakresu pracy z ciałem. Praca z ludźmi zdecydowanymi i pełnymi zaangażowania to jej ogromna pasja, jak mówi, wspaniale jest obserwować u swoich podopiecznych przemiany (nie tylko te fizyczne) i mieć w nich swój skromny udział.

 • Anna Czajko Poznaj instruktora
  • Anna Czajko

   Absolwentka Akademii Wychowania Fizycznego w Warszawie. W klubie RiverView pełni funkcję kierownika zmiany oraz instruktora pływania. Ania dba o jak najlepszy kontakt z członkami klubu oraz zajmuje sie zdobywaniem nowych klientów. Zawsze chętna do pomocy, jej bogate doświadczenie oraz doskonała organizacja pracy sprawiają, że jest niezastąpionym fachowcem. Ania jest również dyplomowaną masażystką a swój wolny czas chętnie spędza na rowerze.

 • Weronika Zadumińska Poznaj instruktora
  • Weronika Zadumińska
   Studentka EWS na kierunku -Managar Sportowy .
   Propagatorka zdrowego trybu życia , wieloletnia zawodniczka w pływaniu wyczynowym . Zdobywczyni srebrnego medalu Mistrzostw Polski .
   Uczestniczka Maratonów Warszawskich oraz półmaratonów zagranicznych .
   Otwarta i komunikatywna - lubiąca ludzi , otaczająca się dobra aurą i pozytywnym nastawieniem wobec otoczenia.
 • Kamil Soroń Poznaj instruktora
  • Kamil Soroń
   Student Politechniki Warszawskiej, ratownik WOPR i instruktor plywania Polskiego Związku Pływackiego. Kamil rozpoczął nauke pływania za młodu a gdy wyjechał na studia zdecydował się spożytkować swoje umiejętności. W trakcie studiów ukończył on kurs na ratownika wodnego oraz kurs na instruktora plywania. Kamil dokłada wszelkich starań, by dopasować wybór ćwiczeń oraz ich trudność do możliwości swoich klientów. Wierzy on, że kluczem do efektywnego nauczania jest nie dopuścić, by klient tracił motywację.
 • Milena Woźny Poznaj instruktora
  • Jest czynnym instruktorem pływania, prowadzi zajęcia dla dzieci i dorosłych. Do każdej osoby uczącej się ma indywidualne podejście a przekazywanie posiadanej wiedzy i umiejętności sprawia jej przyjemność. Od 2018 roku jest ratownikiem wodnym stale podnoszącym swoje kwalifikacje poprzez uczestnictwo w szkoleniach specjalistycznych.

Instruktorzy Fitness

 • Dorota Kobos Poznaj instruktora
  • Dorota Kobos

   Dyplomowana instruktorka jogi o stopniu Junior Intermediate w metodzie B.K.S. Iyengara. Regularną praktykę tej dyscypliny kontynuuje od 2002 roku. Nieustannie doskonali i wzbogaca swoje umiejętności, również w innych dziedzinach sportu. Wśród zainteresowań Doroty są także metoda kontaktu i improwizacji, metoda Feldenkrais’a oraz jazda konna.

 • Hanna Broża Poznaj instruktora
  • Instruktorka jogi metodą B.K.S Iyengara w stopniu Introductory I. Praktykuje od 18 lat a joga stała się nieodłączną częścią jej życia. Nieustannie pogłębia swoją wiedzę i kwalifikacje uczestnicząc w warsztatach u nauczycieli polskich i zagranicznych. Pasjonatka podróży i olejków eterycznych.

 • Aneta Harczuk Poznaj instruktora
  • Fizjoterapeutka, absolwentka Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Zajmuje się rehabilitacją osób z problemami ortopedycznymi, a także przewlekle niepełnosprawnych. Od ponad roku instruktorka jogi według metody B.K.S. Iyengara.

   Metoda ta jest rodzajem jogi statycznej, w której przebywamy dłuższy czas w jednej pozycji. Duży nacisk kładzie się w niej na technice wykonania asan, poczuciu i ustawieniu każdej cześci ciała w przestrzeni. Charakterystyczne dla tego rodzaju jogi jest dostosowanie pozycji do indywidualnych możliwości każdej osoby, dzięki pomocom: kostkom, paskom, kocom… Aneta łączy elementy jogi z terapią pacjentów.

 • Luiza Dąbrowska Poznaj instruktora
  • Luiza Dąbrowska

   Szkoleniowiec i instruktor fitness, trener personalny, instruktor kulturystyki, instruktor tańca jazzowego, salsy, zumby i latungi; trener w zakresie treningu funkcjonalnego, bosu i pilastes, certyfikowany nauczyciel jogi i aerial jogi. Autorka bloga www.youfitness.pl  poświęconego tematyce zdrowia i fitness.  W swojej pracy instruktora dużo uwagi poświęca technice, metodyce nauczania i budowania struktury treningu. Nieustannie szkoli się i podnosi swoje kompetencje w dziedzinie fitness, wellness, jogi i tańca. Umiejętnie dostosowuje poziom zaawansowania treningu do ćwiczących, dzięki czemu jej podopieczni wychodzą z zajęć uśmiechnięci i usatysfakcjonowani. Dba o bezpieczeństwo, dobrą atmosferę oraz atrakcyjność lekcji. Z wykształcenia magister filologii polskiej. Z zamiłowania globtroterka, żeglarka, wokalistka soulowa, prywatnie mama Zuzi.

 • Małgorzata Cwalina Poznaj instruktora
  • Instruktor rekreacji ruchowej (specjalność Pilates), yoga wheel i stretchingu. Nieustannie poszerza swoją wiedzę i umiejętności uczestnicząc w szkoleniach m.in. dot trening kobiet w ciąży i po ciąży, aktywny senior, zdrowy kregoslup w zajęciach fitness. Ukończyła studia podyplomowe z zakresu fizjoterapii w sporcie. W wolnych chwilach lubi grac na fortepianie, czytać książki i spacerować ze swoim pieskiem rasy chihuahua.