Michał Glibowski

Michał Glibowski

Kwalifikacje zawodowe

Trener i instruktor kulturystyki i fitness. Doskonalił umiejętności na szkoleniach z zakresu Treningu Funkcjonalnego, AeroBoxu czy też AquaAerobiku. Wzmacnia swój warsztat pracy o zajęcia i wykłady z zakresu dietetyki, oraz metodyki treningu. Wraz z doskonaleniem swojego podejścia poszerza sposób patrzenia na ciało i ruch co zaowocowało zdobyciem legitymacji Instruktora metody Pilatesa.

Doświadczenie i sukcesy zawodowe

Pracę z ludźmi rozpoczął w roku 2000. Zajął drugie miejsce na mistrzostwach Polski w Fitness Sylwetkowym i Gimnastycznym. Prowadził zajęcia na konwencjach fitness. Sukcesywnie budował liczne grupy na swoich zajęciach w których łączył pasję i metodykę budowy zdrowego treningu. Zarówno na zajęciach wzmacniających jak i kondycyjnych budował zaufanie dzięki indywidualnemu podejściu oraz wnikliwej obserwacji uczestników zajęć. Dzięki temu wiele osób osiągało cele treningowe powyżej swoich oczekiwań. Wielu klientów to osoby z którymi efektywna współpraca trwa już od wielu lat. Cierpliwie i nie gorączkowo piszę bloga o treningu i diecie oraz psychofizycznych aspektach treningu – TLUSZCZWNORMIE. Buduję bazę treningową dla osób 40+ na kanale youtube – SFITS-FUNDAMENTY ZDROWIA.

W jakich treningach się specjalizujesz?

W zależności od potrzeb człowieka poszukuję rozwiązań łączących różne aspekty zarówno treningu siłowego jak i funkcjonalnego. Przede wszystkim staram się zidentyfikować elementy które trzeba wzmocnić i te które warto wykorzystać w celu budowania ładnej i zdrowej sylwetki.

Twoje pasje, hobby?

Zajmuje się komponowaniem i produkcją muzyki. Zgłębiam nagrywanie i produkcję filmów. Najlepiej odpoczywam pod żaglami.

Twoje motto życiowe?

Szczęście sprzyja odważnym.

Jeśli trening to dlaczego z Tobą?

Ponieważ masz 100% mojej uwagi, wspólnie tworzymy Twój trening, a kreatywne połączenia ćwiczeń i dobrego humoru ładują akumulatory na długo.