Aleksandra Błasiak

Aleksandra Błasiak

Jakie masz kwalifikacje do pracy trenera?

Jestem absolwentką studiów magisterskich na wydziale wychowania fizycznego Akademii Wychowania Fizycznego Józefa Piłsudskiego w Warszawie. Ukończyłam między innymi kurs trenera akrobatyki sportowej, rekreacji ruchowej ze specjalizacją fitness-nowoczesne formy gimnastyki, trenera personalnego oraz aqua aerobiku.

Twoje doświadczenie i sukcesy zawodowe?

Swoje doświadczenie w pracy zbieram od 14 lat. Wykorzystuję wiedzę zdobytą w czasie swojej kariery sportowej. Aktualnie współpracuje z czołowymi zawodnikami różnych dyscyplin sportowych między innymi baletnicami, kierowcami rajdowymi czy tenisistami jako trener przygotowania motorycznego. Sukcesy moich podopiecznych cieszą mnie tak samo jak moje kilka lat temu. 3.W jakich treningach się specjalizujesz? Specjalizuje się w treningach akrobatycznych, przygotowaniu motorycznym, Aqua aerobiku oraz stretchingu.

Twoje pasje, hobby?

Moją główną pasją jest akrobatyka sportowa. Byłam wieloletnią zawodniczką, trenowałam od 4 roku życia. Podczas 17 letniej kariery sportowej startowałam na arenie krajowej jak i reprezentowałam Polskę na zawodach zagranicznych. W swojej kolekcji posiadam medale z mistrzostw Polski oraz zawodów poza jej granicami Troszkę odmiennymi pasjami są strzelectwo oraz drifting samochodowy.

Twoje motto życiowe?

Kilkanaście lat temu miałam operację kręgosłupa, po której według lekarzy nie powinnam chodzić. Ciężka pracą udowodniłam im że niemożliwe jest możliwe i chodzę, biegam, skaczę a nawet dalej zajmuje się sportem. Moje motto to: „Jeśli nie możesz zrobić tego, co trudne, spróbuj tego, co niemożliwe.”

Jeśli trening to dlaczego z Tobą?

Wprowadzam na treningach luźną atmosferę jednocześnie dbając o każdy szczegół wykonywanych ćwiczeń oraz bezpieczeństwo. Jestem trenerem wymagającym, ale zawsze uśmiechniętym oraz dbającym o dobry kontakt z podopiecznym.