Łukasz Rostkowski

Łukasz Rostkowski

1.Jakie masz kwalifikacje do pracy trenera?

Z wykształcenia jestem magistrem wychowania fizycznego oraz certyfikowanym trenerem personalnym. Dodatkowo posiadam kilka wartościowych szkoleń, takich jak na przykład instruktor boksu, trener przygotowania motorycznego czy masażysta.

2. Twoje doświadczenie i sukcesy zawodowe?

Trenerem jestem od pięciu lat, aczkolwiek ze sportem związany jestem od kiedy tylko sięgam pamięcią. Wciąż zbierane doświadczenie sprawia, że z roku na rok jestem co raz lepszym trenerem. Co do sukcesów to są osoby, które gubiły dzięki mojej pomocy po kilkanaście kilogramów w około rok, jednakże najbardziej cieszy mnie oraz satysfakcjonuje, gdy mogę komuś pomoc wrócić do normalnego życia, przez co rozumiem powrót po kontuzji lub pozbycie się długotrwale występujących bóli mięśniowych.

3.W jakim treningu się specjalizujesz?

Najbardziej ukierunkowany jestem na trening siłowy. Nie ważne czy jest to trening, który ma pomóc w pozbyciu się zbędnej tkanki tłuszczowej czy tez w budowie masy mięśniowej. Jednak tak jak wyżej wspomniałem bardzo lubię pomagać ludziom w powrotach po kontuzjach oraz w pozbywaniu się nadmiernych napięć mięśniowych.

4.Twoje pasje, hobby?

Lubię piłkę nożna, z którą przez wiele lat byłem związany grając na różnych poziomach. Ostatnimi czasy zacząłem bawić się w dwubój olimpijski. Poza sportem bardzo lubię podróżować.

5.motto życiowe

„Najlepsza inwestycja to inwestycja w siebie”

6.Czemu ja?

Wyróżniam się holistycznym podejściem do każdego podopiecznego.Zapewniam opiekę nie tylko jako trener personalny, ale również jako na przykład dietetyk, rehabilitant czy motywator.Mam nadzieje, iż sprawie, że pokochasz sport tak jak ja