Marian Drożdż

Marian Drożdż

Jakie masz kwalifikacje do pracy trenera?

W 2017 roku ukończyłem kurs na trenera personalnego w Akademii Mistrzostwa Sportowego i od tego momentu na bieżąco aktualizuję swoją widzę z dziedziny treningu personalnego. Ukończyłem kursy z zakresu treningu siłowego, podstaw kulturystyki oraz treningu mobilności.

Twoje doświadczenie i sukcesy zawodowe?

Jako trener pracuję już ponad 5 lat, natomiast własne treningi na siłowni rozpocząłem od 12 roku życia.  W ciągu tych lat wypróbowałem różne systemy i metody treningowe. W pracy trenera miałem możliwość zapoznać się z wieloma osobami borykającymi się z różnymi problemami zdrowotnymi. Jako największy sukces poczytuję sobie pomoc moim podopiecznym w osiągnieciu wymarzonej formy lub powrotu do zdrowia.

W jakim treningu się specjalizujesz?

Specjalizuję się w treningu sylwetkowym, często jednak pracuję z osobami, którym zależy na poprawie swojego zdrowia lub zwiększeniu siły, wytrzymałości lub kondycji ciała. Pomagam zarówno początkującymi jak i tym którzy mają już za sobą doświadczenie w treningu na siłowni. Najczęściej jednak prowadzę treningi ogólnorozwojowe, ponieważ chcę nauczyć podopiecznych jak największej ilości ćwiczeń oraz jak całościowo dbać o swój rozwój.

Twoje pasje, hobby?

Czas wolny uwielbiam spędzać ze sztuką. Szczególną przyjemność sprawiają mi wizyty w muzeum lub do teatrze. Gdy mam wolną chwilę staram się coś stworzyć, sięgam wtedy po ołówek i przelewam pomysły na kartę papieru. Moją inspiracją są dzieła Beksińskiego i Wojciecha Siudmaka.

Motto życiowe

Nie musisz być świetny by zacząć, ale musisz zacząć, by być świetnym.

Czemu ja?

Doświadczenie w pracy z klientem, posiadana wiedza oraz lata własnych treningów sprawiają, że jestem w stanie idealnie dopasować treningi do Twoich potrzeb. Moje podejście opiera się na słuchaniu i realizowaniu potrzeb każdego klienta. Chciałbym zachęcić Cię do systematycznej pracy, oraz pokazać jak efektywnie i bezpiecznie możesz zrealizować swoje cele.