Paweł Janowski

Paweł Janowski

Jakie masz kwalifikacje do pracy trenera?

Jestem certyfikowanym trenerem personalnym. Ukończyłem szereg kursów i szkoleń z zakresu prowadzenia treningów personalnych. Między innymi trening kulturystyczny, trening z własną masą ciała, Crossfit oraz aktywność fizyczna w ciąży i po porodzie. Posiadam również przeszkolenie z zakresu podstaw dietetyki.

Twoje doświadczenie i sukcesy zawodowe?

Z treningiem jestem związany od 15 lat. W życiu stawiam na rozwój, przez co nieustannie pogłębiam swoją wiedzę tak aby najbardziej wartościowe informacje przekazać swoim podopiecznym. Do moich największych sukcesów zalicza się satysfakcja z osiąganych celów, które moi podopieczni zakładają przed rozpoczęciem pracy ze mną, a ja im pomagam je realizować. Do takich celów, które już udało się wspólnie zrealizować należą m.in. redukcja wagi o 25kg, czy nauka najtrudniejszych elementów treningu kalistenicznego takich jak ludzka flaga czy wejście siłowe na drążek – muscle up.

W jakich treningach się specjalizujesz?

W prowadzeniu treningów skupiam się na poprawie sprawności i wykorzystuje obecne możliwosci podopicznego do jego rozwoju. Nie ograniczam się do jednego rodzaju treningu. Na samym początku skupiam się na motoryce każdej osoby by móc dążyć do jego osobistych celów treningowych. Cechuje mnie kreatywność w planowaniu treningu. Moją specjalizacją zdecydowanie jest trening z masą własnego ciała, który uważam za całkowicie niezbędną podstawę do każdej dziedziny sportu.

 Twoje pasje, hobby?

Zdecydowanie jest to rozwój mojej kultury fizycznej. Pasjonuje mnie również tworzenie materiałów wideo oraz motoryzacja.

 Twoje motto życiowe?

„Dziś zrób coś, czego innym się nie chce, a jutro będziesz miał to, czego inni pragną”

Jeśli trening to dlaczego z Tobą?

Do każdego z podopiecznych podchodzę indywidualnie i zawsze daję z siebie 100% aby zmotywować do pracy nad sobą. Bardzo zależy mi na budowaniu pozytywnej relacji ze swoimi podopiecznymi, tak aby na treningach czuli się swobodnie i byli w pełni skupieni. Jestem człowiekiem dyskretnym, lojalnym i wysoce zmotywowanym do osiągania zamierzonych celów. Staram się dzielić ze swoimi podopiecznymi pokładami pozytywnej energii, które posiadam.